Už prvé Apple Watch mali mať keramický model

Nové fotky sú dôkazom, že Apple testoval prototyp z tohto materiálu.

Prvú generáciu svojich hodiniek značka predstavila na jeseň 2014 v hliníkovom, oceľovom a zlatom prevedení. Podľa záberov keramického variantu to však vyzerá, že Apple už vtedy zvažoval aj ďalšie materiály.

Fotografie prototypu, ktorý sa do ponuky nakoniec nedostal, zverejnil na Twitteri @DongleBookPro. Používateľ sa už aj v minulosti podelil o zábery nerealizovaných Apple produktov. Zaujímavosťou je, že kus zachytený na záberoch je stále funkčný a využíva interný Apple softvér.

Keramické Apple Watch nakoniec dorazili v rámci Series 2 pred piatimi rokmi. Zároveň treba spomenúť, že tento variant nie je pri súčasnej šiestej generácii už v ponuke a napríklad Apple Watch Series 4 takisto neboli dostupné v danom prevedení.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.