Už prvé Apple Watch mali mať keramický model

Nové fotky sú dôkazom, že Apple testoval prototyp z tohto materiálu.

Prvú generáciu svojich hodiniek značka predstavila na jeseň 2014 v hliníkovom, oceľovom a zlatom prevedení. Podľa záberov keramického variantu to však vyzerá, že Apple už vtedy zvažoval aj ďalšie materiály.

Fotografie prototypu, ktorý sa do ponuky nakoniec nedostal, zverejnil na Twitteri @DongleBookPro. Používateľ sa už aj v minulosti podelil o zábery nerealizovaných Apple produktov. Zaujímavosťou je, že kus zachytený na záberoch je stále funkčný a využíva interný Apple softvér.

Keramické Apple Watch nakoniec dorazili v rámci Series 2 pred piatimi rokmi. Zároveň treba spomenúť, že tento variant nie je pri súčasnej šiestej generácii už v ponuke a napríklad Apple Watch Series 4 takisto neboli dostupné v danom prevedení.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.