Parallels Desktop už chystá nový Windows pre Macy

Vývojári softvéru pre virtualizáciu operačného systému od Microsoftu potvrdili prípravu novej generácie.

Windows 11 bol predstavený minulý týždeň. Nová generácia operačného systému už tradične neponúka natívnu verziu pre Mac, časom však bude k dispozícii virtualizácia.

Paralles podľa informácií iMore potvrdil, že čaká na dostupnosť všetkých doplnkových funkcií ako integrácia Teams či Android apiek, po čom následne začnú vývojári pracovať na Windows 11 kompatibilnom s Macom.

Majitelia modelov s Intel procesormi môžu pre inštaláciu a spúšťanie systému od Microsoftu využiť Boot Camp. Novšie Macy a Apple Silicon čipmi však nástrojom nedisponujú, takže jedinou možnosťou je spomínaná virtualizácia.

zdroj: iMore

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.