Nový iPhone má údajne dostať väčšiu cievku pre bezdrôtové nabíjanie aj silnejšie magnety

Očakávaná tohtoročná generácia podľa nových informácií sa dočká vylepšení aj v tomto smere.

Informáciu priniesli v novom videu EveryThingAppleProMax Weinbach. iPhone 13 podľa ich názoru bude disponovať cievkou pre bezdrôtové nabíjanie s väčšími rozmermi. Vďaka tomu bude pri dopĺňaní energie lepšie kontrolovaná teplota. Vo videu je ako jedna z možností spomenuté aj tzv. reverzné nabíjanie. Táto možnosť by umožnila v praxi pomocou iPhonu nabíjať iné zariadenie kompatibilné s Qi nabíjaním – napríklad AirPods.

Možnosť spätného nabíjania nedávno spomenul vo svojom reporte aj Bloomberg, ktorý túto funkciu očakáva s príchodom niektorého z modelov iPad Pro.

Nový iPhone má “posilniť” aj pokiaľ ide o magnety v zadnej stene. spojenie iPhonu a MagSafe príslušenstva by tak malo byť silnejšie a stabilnejšie.

Odhliadnuc od týchto noviniek sa vo videu spomína ešte možnosť, že iPhone 13 ponúkne tzv. portrétový režim videa. Túto novinku Apple prezentoval pri ukážke nového iOS. Funkcia bola skloňovaná primárne spolu s FaceTime apkou, no podľa názoru Maxa Weinbacha bude portrétový mód dostupný aj základnú apku Kamera.

zdroj: EveryThingApplePro

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.