Spotify plánuje do svojej apky pridať viacero noviniek

Služba chce tento mesiac implementovať novú funkcionalitu pre sledovanie nedávno prehrávaných skladieb aj objavovanie novej hudby.

Po update má pribudnúť ikonka History v hornej časti domovskej obrazovky, ktorá bude slúžiť na zobrazenie samostatnej obrazovky s históriou počúvania. Tá vám poskytne detailný pohľad na trojmesané obdobie s odkazmi na playlisty, albumy či podcasty, ktoré ste v minulosti počúvali. História bude dostupná pre majiteľov Free aj Premium účtov.

Naopak exkluzivitou pre platiacich používateľov bude nová sekcia šiestich dlaždíc, ktorá takisto pribudne na úvodnej obrazovke. Táto časť bude obsahovať nové podcasty, ktoré môžu byť pre poslucháča zaujímavé. Nové epizódy budú označené modrou bodkou a tie, ktoré ste už začali počúvať, budú ukazovať ako ďaleko ste skončili.

Hneď pod touto sekciou bude po novom priestor pre zobrazovanie noviniek od umelcov, ktorých sledujete. Pôjde takisto o Premium novinku.

zdroj: Spotify

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.