Ponúkne Nový iPad podobný dizajn ako minuloročný Air?

Deviata generácia cenovo dostupného tabletu od Apple má byť predstavená tento rok a podľa nových informácií bude vychádzať z jesennej novinky.

Informáciu priniesol portál Mac Otakara, ktorý sa odvoláva na čínsky reťazec dodávateľov.

Veľkosť displeja bude pravdepodobne rovnaká, t.j. 10,2 palca, avšak nový model má byť výrazne tenší. Oproti 7,5 mm hrubému iPadu súčasnej 8. generácie má mať iba 6,3 mm, čo by znamenalo výraznú zmenu v dizajne tela. Novinka má byť nielen tenšia ale aj ľahšia – o 30 gramov.

Aktualizácia zariadenia má disponovať Touch ID v tlačidle Domov a Lightning port. Takisto sa očakáva, že bude mať displej s antireflexnou úpravou, podporou P3 gamutu a True Tone.

zdroj: Mac Otakara

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.