Aktualizovaný iPad Pro v marci, väčší model bude o niečo hrubší

Tak znejú detaily z nového reportu japonského portálu Mac Otakara.

Nová generácia iPadu Pro v dvoch nezmenených veľkostiach (11 a 12,9-palca) dorazí v marci prakticky bez výraznej zmeny vonkajšieho dizajnu.

Výnimkou má byť väčší z tabletov, 12,9-palcový iPad Pro, ktorý bude približne o 0,5 mm hrubší. Dôvodom bude pravdepodobne mini-LED displej, ktorý sa v zariadení očakáva. Nová technológia má priniesť lepšie parametre ako tradičné LCD.

Pokiaľ ide o 11-palcový model, ten ostáva bez zmeny rozmerov a je teda na mieste očakávať, že nový displej dostane iba väčší z dvojice produktov.

Ak sa vám na súčasnej generácii iPadu Pro nepozdávala prečnievajúca zadná kamera, novinka by vás mohla v tomto ohľade potešiť. Výčnelok pre ukotvenie šošoviek ostáva, avšak jednotlivé kamery by nemali presahovať. Ďalším aspektom, v ktorom sa mení dizajn zariadení je počet otvorov pre reproduktory, ktoré majú byť redukované o dve tretiny.

zdroj: Mac Otakara

komentáre
 1. nuz ak to ma byt takto, tak 11 mozu rovno zrusit – nahradi ju air4… skoda chcel som v 11 vsetko top, ale takto neviem ci chcem 12,9… ako pri iP 12 – chcem vsetko top, ale to ma len max a to je strasna lopata… jablkáči mi to teda vobec neulahcuju…

  0
  0
  1. No premyslel jsem nad tim taky a udelam to tak ze koupim tri kusy 11″ abych vyvazil ze to neni top. Dve pod kazdou pazi a jeden na krk a bude to zas top 💪💪💪

   1
   0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť