Aktualizovaný iPad Pro v marci, väčší model bude o niečo hrubší

Tak znejú detaily z nového reportu japonského portálu Mac Otakara.

Nová generácia iPadu Pro v dvoch nezmenených veľkostiach (11 a 12,9-palca) dorazí v marci prakticky bez výraznej zmeny vonkajšieho dizajnu.

Výnimkou má byť väčší z tabletov, 12,9-palcový iPad Pro, ktorý bude približne o 0,5 mm hrubší. Dôvodom bude pravdepodobne mini-LED displej, ktorý sa v zariadení očakáva. Nová technológia má priniesť lepšie parametre ako tradičné LCD.

Pokiaľ ide o 11-palcový model, ten ostáva bez zmeny rozmerov a je teda na mieste očakávať, že nový displej dostane iba väčší z dvojice produktov.

Ak sa vám na súčasnej generácii iPadu Pro nepozdávala prečnievajúca zadná kamera, novinka by vás mohla v tomto ohľade potešiť. Výčnelok pre ukotvenie šošoviek ostáva, avšak jednotlivé kamery by nemali presahovať. Ďalším aspektom, v ktorom sa mení dizajn zariadení je počet otvorov pre reproduktory, ktoré majú byť redukované o dve tretiny.

zdroj: Mac Otakara

komentáre
 1. nuz ak to ma byt takto, tak 11 mozu rovno zrusit – nahradi ju air4… skoda chcel som v 11 vsetko top, ale takto neviem ci chcem 12,9… ako pri iP 12 – chcem vsetko top, ale to ma len max a to je strasna lopata… jablkáči mi to teda vobec neulahcuju…

  0
  0
  1. No premyslel jsem nad tim taky a udelam to tak ze koupim tri kusy 11″ abych vyvazil ze to neni top. Dve pod kazdou pazi a jeden na krk a bude to zas top 💪💪💪

   1
   0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.