Apple predstavil špeciálne AirPods Pro k čínskému Novému roku 

Limitovaná edícia bezdrôtových slúchadiel bude mať na obale symbol byvola, keďže rok 2021 je v Číne venovaný práve tomuto zvieraťu.

V iných aspektoch sú AirPods Pro identické s bežnou verziou. Ikonka byvola sa nachádza aj na krabici, v ktorej je produkt zabalený. Novú edíciu k roku 2021 značka odhalila na WeChate. Ako sa na limitku patrí, Apple uviedol, že je k dispoozícii necelých 26 000 kusov, z ktorých sa 11,5 tisíca bude nachádzať v kamenných predajniach. Zvyšoku bude dostupný online.

Čínsky Nový rok pripadá na 12. február 2021.

zdroj: MacRumors

komentáre
 1. Úžasné, ta silná customizácia musela dať zabrať dizajnérskemu tímu. Možno začali už v lete aby to stihli pripraviť na čas.

  2
  0
  1. Uzasne. Apple hleda nove dno trapnosti. Skoda ze neni rok netopyra, mohl by se Apple poklonit Cine se vsim vsudy a mohl by tam byt maly covid.

   0
   0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.