Pokračovanie For All Mankind už nájdete na Apple TV+

Od dnes sa dá sledovať aj druhá séria jedného z prvých formátov Apple streamu.

Pokračovanie posúva dej o desať rokov dopredu. Je rok 1983 a studená vojna je v plnom prúde. Spojené štáty a Sovietsky zväz bojujú okrem na Zemi aj vo vesmíre, konkrétne o zdroje dostupné na Mesiaci.

Okrem novej porcie dielov Apple pripravil aj AR aplikáciu Time Capsule, v ktorej mohli používatelia odhaľovať spomienky protagonistov na časové obdobie medzi dejom oboch sérií.

Zároveň vznikol aj podcast, ktorý slúži ako doplnok k seriálu a ďalej rozoberá udalosti, ktoré sa v ňom objavia, aj za účasti odborníkom na vesmír.

 

zdroj: Apple TV+

komentár
  1. Vsetci by sa mali bližšie pozrieť na Plochú Zem. Vlády a “vesmírne agentúry” nám klamú už od ich počiatku. Začnitens Ericom Dubayom, jeho dokument “Tye History od Flat Earth” všetko jasne vysvetľuje…

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.