Pascal’s Wager je prvá hra, ktorá podporuje myš a klávesnicu pre iPad

Pascal’s Wager, hra pre iPhone a iPad sa stala prvou hrou, ktorá pridáva podporu pre ovládanie pomocou myši aj klávesnice. 

Pascal’s Wager, hra pre iPhone a iPad sa stala prvou hrou, ktorá pridáva podporu pre ovládanie pomocou myši aj klávesnice.

Pascal’s Wager je temná, fantasy RPG hra. S vysokým levelom grafických detailov, širokou škálou unikátnych postáv a soundtrackom od svetového orchestra, bola hra Pascal’s Wager v minulosti niekoľkokrát promovaná Applom.

Po aktualizácií 1.6.2 podporuje hra Pascal’s Wager ovládanie pomocou klávesnice a myši na zariadeniach s iOS 14 alebo iPadOS 14  alebo novším. Vďaka tejto “veľkej” (veľkej určite pre hráčov) aktualizácií a pridaniu podpory získajú hráči precíznejšie možnosti, ako ovládať hru. Užívateľ Redditu zdieľal v u/AppleGamers krátke video, kde demonštruje ako hra funguje s podporou klávesnice a myši.

Apple predstavil podporu hier pre klávesnicu, myš a trackpad na WWDC 2020 a následne hosťoval špeciálne online zasadanie, kde vysvetľoval, ako môžu developeri túto novinku implementovať. Na scéne sa už objavili tituly ako XCOM 2 a Civilization VI, ktoré predstavili podporu pre klávesnicu, no Pascal’s Wager je prvá hra, ktorá predstavila podporu pre obidve periférie pre svoju iOS a iPadOS hru.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť