Pascal’s Wager je prvá hra, ktorá podporuje myš a klávesnicu pre iPad

Pascal’s Wager, hra pre iPhone a iPad sa stala prvou hrou, ktorá pridáva podporu pre ovládanie pomocou myši aj klávesnice. 

Pascal’s Wager, hra pre iPhone a iPad sa stala prvou hrou, ktorá pridáva podporu pre ovládanie pomocou myši aj klávesnice.

Pascal’s Wager je temná, fantasy RPG hra. S vysokým levelom grafických detailov, širokou škálou unikátnych postáv a soundtrackom od svetového orchestra, bola hra Pascal’s Wager v minulosti niekoľkokrát promovaná Applom.

Po aktualizácií 1.6.2 podporuje hra Pascal’s Wager ovládanie pomocou klávesnice a myši na zariadeniach s iOS 14 alebo iPadOS 14  alebo novším. Vďaka tejto “veľkej” (veľkej určite pre hráčov) aktualizácií a pridaniu podpory získajú hráči precíznejšie možnosti, ako ovládať hru. Užívateľ Redditu zdieľal v u/AppleGamers krátke video, kde demonštruje ako hra funguje s podporou klávesnice a myši.

Apple predstavil podporu hier pre klávesnicu, myš a trackpad na WWDC 2020 a následne hosťoval špeciálne online zasadanie, kde vysvetľoval, ako môžu developeri túto novinku implementovať. Na scéne sa už objavili tituly ako XCOM 2 a Civilization VI, ktoré predstavili podporu pre klávesnicu, no Pascal’s Wager je prvá hra, ktorá predstavila podporu pre obidve periférie pre svoju iOS a iPadOS hru.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.