Offline Spotify pre Apple Watch už funguje aj na Slovensku

Prehrávať skladby prostredníctvom Apple Watch v minulosti vyžadovalo pripojenie na internet, Spotify prichádza so zmenou, ktorú oznámil minulý mesiac.

Používatelia streamovacej služby s Premium účtom tak budú môcť aj u nás počúvať svoje obľúbené skladby alebo podcastyoffline režime aj prostredníctvom smart hodiniek od Apple.

Podmienkou okrem spomínaného predplatného bude aj nainštalovaný watchOS 7 alebo novší. Apple hodinky sa tak pridajú ku konkurenčným zariadeniam ako Fitbit či Samsung Galaxy, ktoré túto možnosť už ponúkajú.

Spolu s offline režimom bude možné na Apple Watch využiť aj Siri. Hlasového asistenta môžu používatelia požiadať o prehrávanie skladieb podobne ako na iPhone. Prehrávanie v offline móde bude mať tok 96 kbps.

Za tip ďakujeme čitateľovi.

zdroj: Spotify

komentárov
   1. Čo ak by ste namiesto tej infantilnej arogantnej odpovede povedal ľuďom, že kde to majú nastaviť. (Ak to vôbec viete a nepíšete tu len nezmysly.)

    8
    0
 1. Ja to skúškam káždý deň a stále nič…veľmi sa teším na túto fičuru, chodievam behať a mobil sa mi nechce brávať so sebou 🤪.

  3
  0
 2. Sluzba je dostupna ibe pre predplatittelov (premium account)). Staci trocha “poguglit”:

  How to listen to Spotify offline on Apple Watch
  To listen to Spotify without an internet connection, open the iPhone app and hit the three dots next to a piece of content you’d like to listen to without your phone, then choose the option to download the selected album, playlist or podcast to your Apple Watch.

  Open the Spotify app on your iPhone or iPad.
  Go to an album, playlist or podcast you’d like to download.
  Tap the three dots to access the contextual menu.
  Choose the option labeled “Download to Apple Watch” from the menu.
  Now you can leave your iPhone at home and take Spotify with you on the wrist.

  0
  3
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.