Office 2021 pre Mac bude dostupný 5. októbra 

Nová verzia má prísť s novými funkciami orientovanými na spoluprácu.

Microsoft oznámil, že Office 2021 pre platformu Mac vydá už zajtra. Balík aplikácií ako Word, Excel, PowerPoint či OneNote príde s množstvom kolaboratívnch funkcií známych už z Microsoftu 365. Ide napríklad o spoluprácu na dokumentoch v reálnom čase a prístup k četovaniu a videohovorom v rámci Microsoft Teams. Okrem toho ponúkne verzia nové nástroje pre úpravu, prácu s pohyblivou grafikou či preklad.

Balík Office je k dispozícii za jednorazovú sumu 149 € pre 1 zariadenie. Aplikácie sú dostupné aj v rámci spomínaného predplatného Microsoft 365 od 69 € ročne pre jednu osobu.

zdroj: Microsoft

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.