Nové MacBooky Pro už tento mesiac?

Podľa novej prognózy Bloombergu sa máme v októbri na čo tešiť.

Apple pripravuje predstavenie nových laptopov s rýchlejším a výkonnejším M1X čipom z rodiny Apple Silicon. Procesory navrhované in-house Apple prvýkrát vo svojich počítačoch uviedol takmer pred rokom.

V rámci novembrového eventu One More Thing vtedy značka predstavila hneď tri modely s čipom M1 – Mac mini, Macbook Pro a MacBook Air. Teraz sa očakáva príchod dvoch nových MacBookov Pro, v 14 a 16-palcovej verzii.

Čip, pracovne nazvaný M1X sa má časom objaviť aj vo vyšších konfiguráciách Mac mini. Dostupný by mal byť v dvoch variantoch – obe budú disponovať zhodne 10 CPU jadrami a 16 až 32 grafickými jadrami.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.