Novinky z Apple TV+: Apple predstavil pokračovania Central Parku aj Truth Be Told

Animovaný seriál z Apple TV+ sa vráti už v piatok 25. júna. Na ďalšie epizódy kriminálneho príbehu si počkáme trochu dlhšie, do augusta.

Seriál, v ktorom sa rodinka Tillermanovcov stará o Central Park v New Yorku a musí zároveň bojovať s bohatou dedičkou hotelového impéria, ktorá má s pozemkami svoje plány. Úvodná séria získala nominácie na Emmy či NAACP Image Awards.

Truth Be Told bude druhou sériou pokračovať 20. augusta. Investigatívna novinárka, ktorá zároveň tvorí true crime podcast Poppy Parnellová sa tentoraz chytí nového prípadu, ktorý ale opäť bude súvisieť s jej okolím. Do prípadu je totiž zapletená jej dlhoročná priateľka z detstva a práve vývoj príbehu odhalí, ako ich priateľstvo v tejto skúške obstojí.

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?