Novinky z Apple TV+: Apple predstavil pokračovania Central Parku aj Truth Be Told

Animovaný seriál z Apple TV+ sa vráti už v piatok 25. júna. Na ďalšie epizódy kriminálneho príbehu si počkáme trochu dlhšie, do augusta.

Seriál, v ktorom sa rodinka Tillermanovcov stará o Central Park v New Yorku a musí zároveň bojovať s bohatou dedičkou hotelového impéria, ktorá má s pozemkami svoje plány. Úvodná séria získala nominácie na Emmy či NAACP Image Awards.

Truth Be Told bude druhou sériou pokračovať 20. augusta. Investigatívna novinárka, ktorá zároveň tvorí true crime podcast Poppy Parnellová sa tentoraz chytí nového prípadu, ktorý ale opäť bude súvisieť s jej okolím. Do prípadu je totiž zapletená jej dlhoročná priateľka z detstva a práve vývoj príbehu odhalí, ako ich priateľstvo v tejto skúške obstojí.

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.