Novinky z Apple TV+: Apple predstavil pokračovania Central Parku aj Truth Be Told

Animovaný seriál z Apple TV+ sa vráti už v piatok 25. júna. Na ďalšie epizódy kriminálneho príbehu si počkáme trochu dlhšie, do augusta.

Seriál, v ktorom sa rodinka Tillermanovcov stará o Central Park v New Yorku a musí zároveň bojovať s bohatou dedičkou hotelového impéria, ktorá má s pozemkami svoje plány. Úvodná séria získala nominácie na Emmy či NAACP Image Awards.

Truth Be Told bude druhou sériou pokračovať 20. augusta. Investigatívna novinárka, ktorá zároveň tvorí true crime podcast Poppy Parnellová sa tentoraz chytí nového prípadu, ktorý ale opäť bude súvisieť s jej okolím. Do prípadu je totiž zapletená jej dlhoročná priateľka z detstva a práve vývoj príbehu odhalí, ako ich priateľstvo v tejto skúške obstojí.

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.