Nové MacBooky na WWDC potvrdil ďalší zdroj

Po Jonovi Prosserovi je o budúcotýždňovej premiére nového hardvéru presvedčený aj analytik Webbush Daniel Ives.

WWDC21, najnovšie vydanie konferencie zameranej na softvér, by tento rok mohlo priniesť novinky aj z oblasti hardvéru. Paralelne s predstavením nových veľkých aktualizácií pre všetky operačné systémy Apple, sa tak pravdepodobne dočkáme aj odhalenia dvoch nových modelov MacBooku Pro.

Podľa dostupných informácií pôjde o 16-palcový a takisto aj nový 14-palcový variant. Oba má podľa Ivesa poháňať čip M1. V tomto ohľade však analytik mieri pravdepodobne vedľa, keďže sa očakáva výkonnejší nástupca spomínaného čipu, ktorý bol minulý rok prvým z z rodiny Apple Silicon.

Nové MacBooky Pro majú byť iné nielen “pod kapotou”, ale redizajnom majú prejsť aj na povrchu. Zariadenia dostanú údajne ostrejšie hrany po vzore iPadu Pro. Vytratiť by sa mal kontroverzný Touch Bar a naopak vrátiť sa ma MagSafe či HDMI a slot na SD kartu.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.