Niektoré z iPadov by mohli o rok dostať OLED displej

Iba nedávno Apple predstavil iPad Pro s mini-LED a už sa objavili konkrétnejšie informácie o plánoch ohľadom ďalšej technológie.

Značka chce podľa nových správ od portálu ETNews, nahradiť LCD displeje OLED alternatívou v prípade niektorých modelov svojho tabletu a to už v roku 2022. V reporte nebolo spresnené, o ktoré verzie iPadu má konkrétne ísť. Nápovedu však môže poskytnúť Ming-Chi Kuo, ktorý sa analytike Apple a jeho plánov do budúcna venuje dlhohodobo. Ten verí, že pôjde minimálne o iPad Air.

OLED panely aktuálne môžeme nájsť v high-end iPhonoch či všetkých Apple Watch. Zvyšok produktového portfólia stále využíva LCD. Technológiu OLED pre Apple dodávajú dve spoločnosti – LGSamsung. ETNews sa domnieva, že práve títo dvaja dodávatelia budú mať na starosti aj produkciu displejov pre budúce iPady.

zdroj: ETNews

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.