Apple údajne poslal viacerým leakerom napomenutie

Spoľahlivý zdroj informácií a prognóz k Apple novinkám, leaker Kang ako aj ďalší, obdržali správu od právnikov značky.

V nej podľa Kanga boli leakeri varovaní pred prípadnými právnymi krokmi v prípade šírenia správ o doteraz nepredstavených produktov či projektov Apple. Ako dôvod kalifornská značka uviedla poskytnutie potenciálnej výhody pre konkurenciu či zavádzanie zákazníkov prípadnými nepresnosťami v špekuláciách, ktorými leakeri priebežne víria hladinu okolo noviniek.

Kang v minulosti patril k najspoľahlivejším zdrojom predpokladov ohľadom budúcnosti Apple produktov. Prišiel s podrobnými informáciami k iPhonu 12, iPhonue SE, Apple Watch, viacerým iPadom či k HomePodu mini. Takisto priniesol nahliadnutie do softvérových noviniek pred začiatkom konferencie WWDC minulý rok.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.