Kia rozdáva k novej EV6 First Edition hodinky Apple Watch

Kia sa snaží elektromobilitu preniesť aj do inteligentných hodiniek svojich zákazníkov. Nakoľko predstavila svoj plne hybridný crossover, rozhodla sa prvých 1,500 zákazníkov potešiť darčekom.

Automobilka Kia pred nedávnom oznámila, že prvým 1,500 zákazníkom, ktorý si kúpia vozidlo 2022 EV6 First Edition dostanú k autu zdarma Apple Watch EV nabíjacie kredity alebo domácu EV nabíjačku.

Ako podotkol server CNET, Kia ponúka Apple Watch zdarma z dôvodu, aby pomohla novým majiteľom EV6 získať rýchlejší, jednoduchší a lepší prístup ku Kia Connect službám, ktoré sú v balíčku spolu s týmto autom.

EV6 je prvý, čisto elektrický crossover SUV od Kia, ktorý disponuje 77,4kWh batériou, duálnym motorom e-AWD, 513 konskými silami, head-up displejom s rozšírenou realitou a ďalšími funkciami. Vozidlo je možné nabiť na 330 km jazdy za 18 minút nabíjania (samozrejme s adekvátnou nabíjačkou), dobrý točivý moment sa postará o zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 5,2 sekundy.

Vozidlo Kia EV6 bude možné spárovať s Apple Watch pomocou apky Kia Connect, čo umožní majiteľovi zapnúť alebo vypnúť nabíjanie, prezrieť si spotrebu energie, stav nabitia vozidla, atď. Rezervácie na nové EV6 First Edition začínajú 3.júna, pričom prvé kúsky sa dostanú k svojim majiteľom podľa informácií pre americký trh niekedy v prvej štvrtine 2022.

zdroj: MacRumors

komentáre
 1. “Nakoľko predstavila svoje prvé, plne hybridné auto”

  To auto nie je ani hybridne a ani to nie je ich prvy cisty elektromobil. Inak je to celkom zaujimavy napad s tymi hodinkami.

  1
  0
 2. ” točivý moment 202 kg, vďaka čomu zrýchli z 0 na 100 km/h za 5,2 sekundy.”
  točivý moment asi nebude v kg…

  3
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť