Je dostupná beta Xcode Cloudu pre vývojárov

Apple spustil testovanie novej služby pre developer, ktorí by mali v nasledujúcich dňoch dostať notifikáciu.

Službu Xcode Cloud značka predstavila na júnovej konferencii WWDC venovanej práve softvéru a vývojárom. V e-mailoch Apple vývojárov informuje, že ich účet získal prístup k Xcode Cloud bete.

Xcode Cloud je integrovanou súčasťou Xcode 13 a ponúka cloudovú alternatívu pri navrhovaní, vývoji a testovaní apiek. Cieľom je “odľahčiť” úložisko na Macu.

Všetci vývojári, ktorí boli k 7. júnu 2021 držiteľmi účtu v Apple Developer Program majú nárok na registráciu v Xcode Cloud. Podmienkou využívania je najnovšia betaverzia Xcode 13.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.