Apple predstavil nové náramky a pozadia pre Apple Watch

Séria motívov je inšpirovaná farbami 22 krajín sveta.

Náramky Solo Sport Loop ako aj pozadia pre Apple Watch vychádzajú z vlajok jednotlivých národov. Na displeji tak môžu používatelia nosiť motívy diagonálnych pruhov v daných farbách.

Séria International Collection má byť poctou športovcom aj ich fanúšikom. Medzi krajiny, ktoré sú v nej obsiahnuté patria Belgicko, Austrália, Holandsko, Nový Zéland, Rusko, Južná Afrika či Švédsko a ďalšie.

zdroj: Apple

komentáre
  1. len to by tam slovenská vlajka musela byt ….

   Collection Sport Loop bands are available representing the following countries: Australia, Belgium, Brazil, Canada, China, Denmark, France, Germany, Great Britain, Greece, Italy, Jamaica, Japan, Mexico, the Netherlands, New Zealand, Russia, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, and the US.

   0
   4
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.