iPhone 12 Pro Max sa objavil v rebríčku Consumer Reports na najvyšších priečkach

Rebríček Consumer Reports hodnotí smartfóny, ktoré sú aktuálne na trhu a to sériou prísnych kritérií, aby si ľudia mohli vybrať ideálny telefón. Rebríček okrem iného obsahuje aj rôzne kategórie ako je “vysoký výkon za nízku cenu” alebo “najdlhšia celodenná výdrž batérie”.

iPhone 12 Pro Max od Apple sa opäť dostal do rebríčku najlepších smartfónov za rok 2021 podľa Consumer Reports. Okrem toho je tento iPhone aj najpredávanejším iPhonom z dvanástkovej rady.

Rýchly A14 procesor, OLED displej, technológia kamery a 5G pripojenie prispeli k tomu, aby sa iPhone 12 Pro Max umiestnil na najvyšších priečkach. Consumer Reports uprednostňuje iPhone 12 Pro Max oproti konkurencii pre dlhšiu výdrž batérie, väčší displej a 2,5-násobný zoom.

Aj keď si za 12 Pro Max priplatíte o 100€ viac ako pri jeho menšom bratovi, väčší model v sebe ukrýva dlhšiu výdrž batérie, o niečo väčší displej a kameru s 2,5-násobným zoomom, ktorý dostane zákazníka o vlas bližšie k akcii ako pri 12 Pro a jeho iba 2-násobnom zoome. Na druhej strane je Max verzia citeľne ťažšia a taktiež sa náročnejšie používa iba s jednou rukou (dokonca aj ľudia s dlhými prstami budú mať problém). Ak sa ale snažíte vyvarovať objemným telefónom, iPhone 12 Pro bude pravdepodobnejšie lepšia voľba.

Ďalším prvenstvom na tomto zozname najlepších smartfónov sa môžu pýšiť zariadenia ako Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G (nazvaný ako najlepší Android smartfón) a One Plus Nord N10 5G, ktorý získal titul “vysoký výkon za nízku cenu” a “najlepšia celodenná výdrž batérie”.

Rebríček Consumer Reports hodnotí iba smartfóny, ktoré sú aktuálne na trhu a to sériou tvrdých kritérií. Aj keď sú tieto hodnotenia veľmi prísne, iPhone už niekoľkokrát tomuto rebríčku kraľoval. Objavili sa tu zariadenia ako iPhone 11, 11 Pro Max, 12 mini, 12 Pro a 12 Pro Max.

Predpokladá sa, že Apple neskôr v roku predstaví novú radu iPhonov, iPhone 13, na ktorom sa aktuálne usilovne pracuje. Vlajkové lode novej rady budú disponovať rýchlejším procesorom, lepšou technológiou kamery, 120 Hz displejom, atď.

zdroj: MacRumors, Consumer Reports

komentár
  1. Ani neide o tých 100 Eur navyše .. aj ja som ho chcel kvôli batt hlavne, lenže ja to nedokážem pohodlne ovládať. Toto už nie je mobil, je to tablet s funkciami mobilu ako volanie ..

    Pri PRO je to tiež náročné, keď chcem s jednou rukou niečo spraviť (na mobile :D) .. ale 12 som nechcel.

    2
    1
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.