Herná platforma Xbox Cloud je už dostupná pre iOS

Zariadenia s týmto systémom môžu k službe pristupovať prostredníctvom prehliadača Safari.

Majitelia iPhonov či iPadov tak môžu Xbox Cloud využívať za predpokladu, že majú Xbox Game Pass Ultimate. Ten vychádza mesačne na 14,99$, s možnosťou vyskúšať si hranie na mesiac za 1$. Službu nájdete na jej oficiálnom webe.

Herná platforma ponúka stovky titulov z knižnice Xbox Game Pass, ktoré je možné hrať cez webový prehliadač. Vďaka vylepšeným dátovým centrám Microsoftu s Xbox Series X je podľa spoločnosti teraz možné využívať rýchlejšie načítavanie a lepší framerate. Microsoft chce streamovať obsah v 1080p a 60 snímkoch za sekundu, aby bol výsledný dojem skutočne plynulý.

zdroj: Microsoft

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.