Apple predlžuje spoluprácu s (RED) pre boj s pandémiou do konca roka

Značka minulý rok oznámila, že poskytne celý zisk z predajov (PRODUCT)RED sortimentu do fondu na pomoc zdravotníctvu v najzraniteľnejších oblastiach.

Pôvodný plán počítal s podporou do júla, teraz však Apple svoj zámer aktualizoval a partnerstvo predĺžil do 30. decembra 2021.

Spoluprácu s nadáciou (RED) nadviazala kalifornská spoločnosť ešte v roku 2006, s vtedajším cieľom ukončiť epidémiu HIV/AIDS v subsaharskej Afrike. V rámci partnerstva sa realizovalo viacero projektov a celkovo na pomoc v rámci HIV/AIDS programov putovalo viac ako 250 miliónov dolárov.

Tie sa vyzbierali vďaka predajom špeciálnych produktov v už ikonickej červenej farbe s označením (PRODUCT)RED. V tomto variante sú dostupné iPhony, Apple Watch ale napríklad aj obaly.

Okrem predaja spomínaných produktov bude na pomoc pri boji s koronavírusom využitá aj služba Apple Pay. Z každej transakcie na webe Apple alebo v apke Apple Store pošle značka 1 dolár.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.