Apple zverejnil novú reklamu na Apple Watch Series 6

Okrem užitočného pomocníka priamo na zápästí užívateľa, sa Apple Watch za veľmi krátku dobu stali aj skvelým pomocníkom v oblasti zdravotného stavu svojho nositeľa.

Apple zverejnil novú reklamu na Apple Watch Series 6, ktorá sa zameriava na rozličné funkcie spojené so zdravím užívateľa ako napríklad sledovanie športovej aktivity, rôzne druhy tréningu, sledovanie hladiny kyslíku v krvi a detekciu pádu.

“S funkciami ako je detegovanie pádu, apky na sledovanie hladiny kyslíku v krvi a sledovanie tréningu je budúcnosť vášho zdravia na vašom zápästí.” Týmito slovami opisuje Apple najnovšiu generáciu svojich inteligentných hodiniek.

Series 6 sú prvé Apple Watch, ktoré disponujú podporou na meranie hladiny kyslíku v krvi, nakoľko vďaka rýchlemu testu má užívateľ o niečo lepší prehľad o svojom celkovom zdravotnom stave.

Vyššie spomenutá reklama sa tak pridáva do série reklamných videí pre Apple Watch vydané vo februári, ktoré majú za cieľ zvýrazniť funkcie ako je EKG (elektrokardiograf), apku Spánok a ďalšie.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť