Apple začal predávať renovované 2020 iPady Pro (11 a 12,9 palcové)

Do ponuky renovovaných zariadení sa pridávajú aj modely iPadu Pro z roku 2020. Apple láka na ich ceny a na to, koľko zákazník ušetrí pri kúpe renovovaného zariadenia.

Apple začal pred malou chvíľou na svojich webových stránkach ponúkať “renovované” verzie druhej generácie 11-palcového iPadu Pro a štvrtú generáciu 12,9-palcového iPad Pro, ktoré boli predstavené v marci 2020.

Ceny za tieto modely sú viac ako prívetivé. Napríklad renovovaný 11 palcový iPad Pro Wi‑Fi 64GB vo farbe Space Gray sa začína pohybovať od 519$, pričom zákazník v prípade takejto kúpy oproti novému kusu podľa Apple ušetrí až 180$. Pri 12.9-palcovom iPade Pro Wi-Fi 64GB vo farbe Space Gray (4.generácia) zákazník zaplatí 749$ a podľa Apple ušetrí 200$.

Modely iPadu Pro z roku 2020 sú predchodcami M1 modelov iPadu Pro, ktoré priniesli novú technológiu kamery, vrátane nového LiDAR skeneru so schopnosťami snímania hĺbky. Tieto iPady sú vybavené s A12Z Bionic čipom, teda o radu vyšším, ako pri u jeho predchodcov, ktorí mali zabudovaný čipom A12X.

Apple má v ponuke týchto iPadov k dispozícií hneď niekoľko farieb a kapacít, no zásoby a dostupnosť sa budú postupom času meniť. Modely iPadu Pro z roku 2020 sa tak pridávajú k ďalším modelom, ktoré sú na tejto stránke dostupné.

Všetky renovované iPady, ktoré Apple ponúka sa predávajú s ročnou zárukou. Identickou s tou, ktorá je pri nových zariadeniach. Apple taktiež dopĺňa balenie týchto zariadení o potrebné príslušenstvo či manuály. Renovované zariadenia musia prejsť náročnými testami, opravami, “znovu-zabalením” a čistením kým sa dostanú do ponuky “refurbished”. Sú na nerozpoznanie od nových modelov, nakoľko aj menšia chyba či vada znamená, že zariadenie nebude pridané do ponuky.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.