Apple podísal zmluvu na nový seriál “Bad Monkey”

Apple sa pýši novou zmluvou na seriál Bad Monkeys, z réžie producenta Billa Lawrenca, ktorý sa podieľal aj na úspešnom seriáli Ted Lasso.

Apple oficiálne oznámil, že podpísal zmluvu na nový televízny seriál “Bad Monkey” s Vince Vaughnom v hlavnej úlohe.

Dráma s 10 sériami je založená na novele Carla Hiaasena z 2013, ktorá nesie rovnaký názov.  Rozpráva príbeh Andrewa Yanciho, detektíva z južnej Floridy, ktorý bol degradovaný na inšpektora reštaurácií. Počas toho, čo náhodný turista objaví počas rybárčenia odseknutú ruku, je Yancy vtiahnutý do sveta chamtivosti a korupcie, ktorý decimuje prostredie na Floride a na Bahamách.

Podľa Apple recenzenti označili knihu za „komediálny zázrak … krásne skonštruovaný“ opis chamtivosti a korupcie južnej Floridy.

“Bad Monkey” pochádza od spisovateľa Billa Lawrenca, ktorý taktiež pracoval ako spisovateľa a výkonný producent na seriáli “Ted Lasso”.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.