Apple vydal piatu beta verziu macOS Big Sur 11.5

macOS Big Sur
Nový macOS Big Sur 11.5 je dostupný pre developerov a verejných beta testerov. Sústredí sa na výkon a opravu chýb. Nič nové bohužiaľ neprináša.

Apple včera vydal, tak ako pri iOS a iPadOS 14.7 už piatu beta verziu macOS Big Sur 11.5 pre developerov a verejných beta testerov. Piata verzia prichádza tak isto po dvoch týždňoch od vydania štvrtej beta verzie ako pri iOS a iPadOS.

Developeri a verejný beta testeri si môžu novú beta verzia stiahnuť v časti”Softvérová aktualizácia” v nastaveniach Macu, pokiaľ je k dispozícií správny konfiguračný profil z Apple Developer Center.

Zdá sa, že macOS Big Sur 11.5 je menšou aktualizáciou, ktorá sa sústredí na vylepšenie výkonu a opravy chýb, ktoré boli objavené v predchádzajúcich beta verziách (ale už neboli opravené). Pre sklamanie všetkých to vyzerá tak, že macOS Big Sur 11.5 neprináša žiadne nové funkcie.

zdroj: MacRumors

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.