Apple vydal piatu beta verziu macOS Big Sur 11.5

macOS Big Sur
Nový macOS Big Sur 11.5 je dostupný pre developerov a verejných beta testerov. Sústredí sa na výkon a opravu chýb. Nič nové bohužiaľ neprináša.

Apple včera vydal, tak ako pri iOS a iPadOS 14.7 už piatu beta verziu macOS Big Sur 11.5 pre developerov a verejných beta testerov. Piata verzia prichádza tak isto po dvoch týždňoch od vydania štvrtej beta verzie ako pri iOS a iPadOS.

Developeri a verejný beta testeri si môžu novú beta verzia stiahnuť v časti”Softvérová aktualizácia” v nastaveniach Macu, pokiaľ je k dispozícií správny konfiguračný profil z Apple Developer Center.

Zdá sa, že macOS Big Sur 11.5 je menšou aktualizáciou, ktorá sa sústredí na vylepšenie výkonu a opravy chýb, ktoré boli objavené v predchádzajúcich beta verziách (ale už neboli opravené). Pre sklamanie všetkých to vyzerá tak, že macOS Big Sur 11.5 neprináša žiadne nové funkcie.

zdroj: MacRumors

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.