Apple vydal piatu beta verziu iOS a iPadOS 14.7

Nový iOS a iPadOS 14.7 je dostupný pre developerov a verejných beta testerov. Okrem jednej malej funkcie sa sústredí na výkon a opravu chýb.

Apple včera zverejnil v poradí už piatu beta verziu nadchádzajúcej aktualizácie iOS 14.7 pre developerov a verejných beta testerov na testovacie účely. Piata beta sa k nám dostala len dva týždne po vydaní štvrtej bety.

Beta verzie iOS a iPadOS 14.7 je možné stiahnuť prostredníctvom Apple Developer centra, alebo pomocou over-the-air technológie, pokiaľ dané zariadenie disponuje správnym konfiguračným profilom. Verejné beta verzie, resp. konfiguračné profily je možné stiahnuť na webových stránkach Apple, venovaných beta verziám operačných systémov.

Nový iOS a iPadOS 14.7 sa bude pravdepodobne sústrediť na opravu chýb v systéme, vylepšenie výkonu zariadenia a ďalšie “úpravy pod kapotou”, ktoré neboli opravené v predchádzajúcich verziách iOS a iPadOS. Nejedná sa ale o úplne technickú aktualizáciu. Zopár nových, menších funkcií predsa len prináša.

Apple v iOS 14.7 rozširuje svoju funkciu indexu kvality ovzdušia, ktorú prináša do ďalších krajín ako je Nórsko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko a Kanada.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť