Príspevok na Instagram už pridáte aj cez desktop

Sociálna sieť spustila predtým ohlásenú funkcionalitu, ktorá prináša možnosť uverejňovať posty na Macu. iPad zatiaľ podporovaný nie je.

Nové možnosti ponúkajú filtre či úpravu fotiek a videí. Pre pridanie príspevku na vašom Macu stačí otvoriť Instagram v prehliadačikliknúť na ikonku , ktorá pribudla v hornej lište. Následne stačí postupovať podľa pokynov a nahrať fotografiu alebo video. Pridávanie funguje aj formou drag & drop.

Príchod funkcionality trochu nepochopiteľne Instagram obmedzil iba na desktop. iPad, kde by sa takisto spomínaná možnosť uplatnila, ostal mimo.

zdroj: Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.