Apple plánuje otvoriť ďalšie kamenné predajne

Nebolo by skvelé mať na Slovensku vlastnú, kamennú predajňu Apple? Kto by bol za? ☺️

Bloomberg informoval, že Apple plánuje rozšíriť svoje celosvetové pôsobisko otvorením nových, kamenných predajní.

Aj keď podľa informácií predaj v kamenných predajniach stagnuje kvôli prechodu väčšiny zákazníkov na online predaj (v súvislosti s COVID), plánuje Apple napriek tomu otvoriť ďalšie kamenné predajne. Spoločnosť v súčasnosti disponuje celosvetovo 511 kamennými predajňami, z ktorých je približne 100 v Európe.

Hlavný viceprezident Apple pre predaj, Deirdre O’Brien túto informáciu potvrdil nemeckému Funke Mediengruppe:

“Na našich webových stránkach sa zákazníci dozvedia množstvo informácií o našich produktoch. V predajni si ich ale môžu ohmatať a urobiť si vlastný dojem. Plánujeme otvoriť ďalšie kamenné predajne.”

Aj keď síce nie je známe, či sa nové predajne budú sústrediť v určitej oblasti, O’Brienov komentár pre nemeckého vydavateľa naznačuje, že práve Európa je v hľadáčiku Apple.

“Najmladšou” predajňou Apple je Apple Via del Corso v Ríme, ktorá otvorila svoje brány pred približne týždňom. Podľa informácií má spoločnosť v pláne otvoriť už druhú predajňu v Berlíne.

 

 

 

 

komentár
  1. Osahani produktu uz muze byt v dnesni dobe asi kazdemu jedno. Mnohem dulezitejsi je, ze pritomnost kamenneho Apple Store v dane zemi s sebou automaticky nese sirsi uzivatelskou podporu “na urovni” a nove sluzby jako je Apple Care. Prave proto mnohem rychleji rostou Apple Store v zemich, kde uz nejaky je, a mnohem pomalejsi je prostup na uplne nove trhy.

    3
    1
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.