Apple zatiaľ nástupcu AirPods Max nechystá

Možno sa však dočkáme nových farebných variantov.

Nový report Bloombergu, ktorý sa venoval audio sekcii produktového portfólia Apple, neobišiel ani najnovší prírastok v podobe celoušných slúchadiel AirPods Max.

Novinka predstavená minulý rok v decembri podľa Marka Gurmana z Bloombergu zatiaľ nemá vo vývoji pokračovanie. Apple však údajne zvažuje predstavenie produktu v nových farbách.

Slúchadlá v súčasnosti ponúkajú päť farieb a zároveň vďaka vymeniteľným výplniam mušlí aj základ pre prípadné experimentovanie s kombináciami odtieňov.

Odhliadnuc od AirPods Max by sme neskôr v priebehu roka mali vidieť predstavenie v poradí už tretej generácie základných AirPods. Nástupca populárnych bezdrôtových slúchadiel má podľa prognóz dostať dizajn inšpirovaný AirPods Pro.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.