Zaujímavý koncept ukazuje užitočné využitie MagSafe pre iPhone

Novinka predstavená po boku novej generácie Apple smartfónu umožňuje magneticky pripevniť na zadnú stranu zariadenia slot na kreditnú kartu či ďalšie príslušenstvo. Toto by však mohlo posunúť vec na nový level.

Známy autor konceptov, Parker Ortolani, vytvoril návrh riešenia, ktoré by v praxi prinieslo doplnkovú batériu s magnetickým pripojením k iPhonu. Apple už niekoľko rokov ponúka externý zdroj energie pre svoj smartfónu v podobe Smart Battery Case. Ten však, narozdiel od nového nápadu, neponúka rovnakú modulárnosť.

MagSafe Battery by umožnil flexibilný prístup k dodatočnej energii pre smartfón v prípade potreby, ktorý by však nemusel byť súčasťou telefónu po celý čas.

zdroj: Parker Ortolani

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.