Wunderlist končí, užívatelia majú posledný mesiac na presun dát

Wunderlist Microsoft To Do
Microsoft odkúpil Wunderlist v roku 2015. Teraz užívateľov presúva do svojej To Do aplikácie.

Je to už 5 rokov, čo Microsoft odkúpil aplikáciu Wunderlist. Ešte v roku 2015 niektorí vraveli, že pre Wunderlist to znamená istý začiatok konca a je otázkou času, než ju Microsoft pretransformuje alebo integruje napríklad do Outlooku.

Trvalo to 5 rokov a k zmene naozaj došlo. Microsoft totiž stiahol aplikáciu Wunderlist z App Storu a užívateoľm dáva čas do 30. júna, aby presunuli svoj obsah do takmer identickej aplikácie Microsoft To Do. Po inštalácii tejto aplikácie sa užívatelia musia prihlásiť k svojmu Microsoft účtu.

V prípade, že užívatelia nemajú MS účet, môžu si jeden vytvoriť pomocou existujúcej e-mailovej adresy napríklad v Gmaile. Následne, v nastaveniach aplikácie je možné stlačením na tlačidlo Import otvoriť službu Wunderlist Importer, cez ktorú viete presunúť obsah.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.