Apple začal s predajom refurbished iPhonov XR

Modely vo vybraných farbách a množstvách sú už k dispozícii pre USA.

V porovnaní s úplne novými zariadeniami, sú refurbished smartfóny lacnejšie o približne 16%. Pokiaľ ide o kapacitné verzie, k dispozícii sú 64, 128 aj 256GB modely. iPhone XR bol predstavený v roku 2018 a priniesol všetky tri veľkosti úložiska, no práve tá najväčšia bola neskôr vyradená. Dôvodom bol presun XR do nižších cenových kategórií v septembri minulého roku, kedy dorazil iPhone 11.

Refurbished zariadenia sú predávané bez SIM karty či viazanosti na konkrétneho operátora. Všetky produkty Apple podrobne prezerá, testuje, čistí a znovu balí do nových obalov so všetkými dokumentmi a príslušenstvom. Nová je aj batéria a vonkajšie telo smartfónu.

Renovovaný” iPhone XR začína na 499 dolároch pre 64GB model, 128GB vychádza na 539 dolárov a najvyššia 256GB verzia stojí 629 dolárov.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aplikácie optimalizované pre Macy s M1 (aktualizácia)

Apple minulý mesiac predstavil prvý z čipov pre svoje počítače a spolu s ním trojicu nových zariadení. Nové produkty predstavujú zároveň výzvu pre vývojárov, aby prispôsobili svoj softvér novej architektúre. Prinášame prehľad aktuálne optimalizovaných aplikácií.