Apple začal s predajom refurbished iPhonov XR

Modely vo vybraných farbách a množstvách sú už k dispozícii pre USA.

V porovnaní s úplne novými zariadeniami, sú refurbished smartfóny lacnejšie o približne 16%. Pokiaľ ide o kapacitné verzie, k dispozícii sú 64, 128 aj 256GB modely. iPhone XR bol predstavený v roku 2018 a priniesol všetky tri veľkosti úložiska, no práve tá najväčšia bola neskôr vyradená. Dôvodom bol presun XR do nižších cenových kategórií v septembri minulého roku, kedy dorazil iPhone 11.

Refurbished zariadenia sú predávané bez SIM karty či viazanosti na konkrétneho operátora. Všetky produkty Apple podrobne prezerá, testuje, čistí a znovu balí do nových obalov so všetkými dokumentmi a príslušenstvom. Nová je aj batéria a vonkajšie telo smartfónu.

Renovovaný” iPhone XR začína na 499 dolároch pre 64GB model, 128GB vychádza na 539 dolárov a najvyššia 256GB verzia stojí 629 dolárov.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.