Wistron rozbehol v Indii už tretiu továreň

Partner Apple, ktorý produkuje iPhony plánuje do vedenia prevádzky prijať miestnych záujemcov.

Wistron pre Apple produkoval modely 6S a SE pre lokálny trh. Tretia prevádzka by mala prispieť k zvýšeniu výrobných kapacít spoločnosti. V Indii pôsobí aj Foxconn, ktorý pre Apple vyrába iPhone XR.

Spustenie novej továrne Wistronu sa podarilo rýchlejšie, než spoločnosť čakala – skúšobná prevádzka odštartovala ešte koncom minulého roku.

zdroj: iMore

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.