iOS Tetris od EA končí

Vývojári ukončia podporu svojej apky v apríli. Spoločnosť to oznámila v rámci dokumentácie k updatom pre svoje Tetris tituly.

Ohľadom samotného dôvodu, prečo hry už nebudú aktualizované a “udržiavané pri živote”, sa EA nevyjadrilo. Herné štúdio poďakovalo za priazeň, ktorú používatelia prejavili. Tetris nebude možné po 21. aprili sťahovať či hrať. aj keď existujú prípady, kedy aplikácia síce prestala byť aktualizovaná, ale dala sa hrať jej posledná verzia, EA očividne volí cestu konečnej terminácie.

Hráči, ktorí si v rámci apky nakúpili nejaký obsah by ho mali do tohto dátumu spotrebovať. Tetris bol iOS stálicou od predstavenia iPhonu. Posledný update bol v lete 2018.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.