Začiatkom leta sa dočkáme animáku Central Park

Apple TV+ ponúka viacero pôvodných seriálov a filmov rôznych žánrov. K tým kresleným čoskoro pribudne hudobná komédia od oceňovanej režisérky.

Stredobodom pozornosti nového seriálu je rodinka Tillermanovcov, ktorý žijú – ako inak – v Central Parku. Manželia Owen (manažér parku) a Paige (novinárka) vychovávajú svoje deti MollyColea v známom parku, s ktorým však má plány dedička hotelového impéria Bitsy Brandenham. Tá by rada premenila park na komplex bytov.

Za Central Parkom stojí Loren Bouchard (Bob’s Burgers) a ako producten Josh Gad (Frozen). Zatiaľ je potvrdených 13 epizód. Tešíte sa?

komentáre
  1. To zas bude multi-kulti odpad. Ako vlastne doteraz vsetko na Apple TV. Myslienky netreba, hlavne aby to bolo politicky korektne.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.