WhatsApp testuje Dark Mode

WhatsApp pre iOS patrí spolu s Facebookom k aktuálne najpoužívanejším apkám, ktoré neponúkajú tmavý režim. To by sa však v prípade prvého menovaného malo čoskoro zmeniť.

Podľa čerstvých informácií prebieha beta testing novej funkcionality, ktorý má vyladiť všetko potrebné pred oficiálnym spustením. WhatsApp tak získa podporu pre Dark Mode a bude sa riadiť globálnymi nastaveniami pre túto funkciu vo vašom zariadení.

Ak by ste chceli novú možnosť otestovať už teraz, musíme vás trochu sklamať. Beta program Whatsappu je dlhodobo plný – ale dobrou správou je, že oficiálny update na seba určite nenechá dlho čakať.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.