WhatsApp konečne získal Dark Mode

Aplikácia pre iPhone prináša podporu pre tmavý režim, na ktorú sa mnohí používatelia tešili.

WhatsApp ako jedna z najvyužívanejších apiek na Apple zariadeniach dostávala pred vydaním novej verzie množstvo spätnej väzby od používateľov, ktorí sa na neprítomnosť Dark Mode sťažovali. Navyše, aktualizácii predchádzala vcelku dlhá etapa beta testovania.

Nový WhatsApp ale konečne vyšiel – pre iOS aj iPadOS 13. Podobne ako iné známe apky (Messenger, Instagram) vie kopírovať vaše nastavenia pre tmavý režim a podľa toho prispôsobiť vzhľad svojho UI. Pre majiteľov iPhonu s iOS 12 či dokonca starším systémom však nová funkcia ostáva nedostupná. Okrem tejto asi najväčšej zmeny prináša update aj kompatibilitu s Haptic Touch, plus ďalšie zlepšenia výkonu aplikácie.

WhatsApp je bezplatne dostupný v App Store. K novej aktualizácii vyšlo inak aj toto vtipné video:

zdroj: WhatsApp

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.