Vyšiel macOS Catalina 10.15.6

Aktualizácia opravuje problémy s USB a pridáva nové funkcie do Apple News.

V poradí šiesty update pre Catalinu prichádza mesiac po predošlej verzii. Pridáva lokálne Apple News stories pre niektoré časti USA ako aj možnosť prispôsobiť si denný newsletter v tejto aplikácii.

Aktualizácia zároveň opravuje problémy so stratou spojenia s USB zariadeniami ako myši či trakcpady. Výpadky sa týkali zariadení s USB 2.0 s novými MacBook AirMacBook Pro.

Verzia s číslom 10.15.6 môže byť jednou z posledných pred vydaním novej generácie macOS, ktorý Apple predstavil na WWDC pod názvom Big Sur. Jeho príchod sa očakáva na jeseň.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.