Staršie generácie Apple TV už nemajú prístup k HBO Now

O jednu službu menej.

Presne ako HBO avizovalo už začiatkom minulého mesiaca, tak teraz dodržalo svoje slová a odstránilo aplikáciu HBO Now zo starších modelov Apple TV.

Reč je o aplikácii pre 2. a 3. generáciu Apple TV. Tieto modely vyšli v rokoch 2010 a 2012, bežali ešte na vlastnom operačnom systéme a nejednalo sa o tvOS. Práve toto dodalo Applu a poskytovateľom služieb väčšiu kontrolu nad tým, aké aplikácie užívateľ môže alebo nemôže mať nainštalované v zariadení. Tieto verzie ešte nemali užívateľsky prístupné úložisko a podporovali filmy z iTunes v 720p a neskôr 1080p rozlíšení.

HBO Now je tak po novom dostupné už len na Apple TV 4. generácie a Apple TV 4K. Užívatelia starších modelov Apple TV tak majú k dispozícii už len službu HBO GO. Pôvodne mala byť odstránená so službou Now, ale došlo k odkladu o “pár mesiacov”, zatiaľ bez bližších detailov. Užívateľom starších modelov Apple TV sa odporúča, aby HBO Now naďalej využívali buď na novších generáciách Apple TV, na iných zariadeniach alebo ho streamovali do svojej Apple TV pomocou AirPlay.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.