Mythic Quest z Apple TV+ dostane špeciálnu iPhone epizódu

Novú časť seriálu si budete môcť pozrieť už 22. mája. Jej špecialitou je, že bola nakrútená kompletne na iPhone.

Špeciálna epizóda bola ohlásená prostredníctvom YouTube videa na oficiálnom Apple TV+ kanáli. Časť s trefným názvom Mythic Quest: Quarantine bola napísaná, nakrútená aj postprodukčne upravená na diaľku.

Komediálny seriál z prostredia herného štúdia už stihol divákom ponúknuť kompletnú prvú sériu. V prípade nového dielu tak ide ako akýsi polhodinový špeciál so samostatným príbehom, ktorý sleduje herných vývojárov v situácii, kedy sú nútení pracovať na diaľku, prostredníctvom konferenčných hovorov.

Ak vás seriál bavil, máme pre vás zároveň dobrú správu. Apple už formát stihol obnoviť pre pokračovanie, takže druhá séria by sa mohla objaviť niekedy v priebehu nasledujúceho roku.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.