Pozrite si videá k novým iPhonom či HomePodu

Apple v utorok predstavil novú generáciu svojho smartfónu či menší HomePod. Novinky propagujú aj tieto spoty.

iPhone 12 a iPhone 12 mini

Video v podobnej estetike ako to minuloročné prináša dynamický spot plný detailov na nové zariadenia a pozorné oko si všimne aj niekoľko odkazov na staršie video.

iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max

Profi variant ide na to trochu inak a zakladá si na dávkovanom podávaní informácií, tak aby stihla každá vec naplno vyniknúť. Video evokuje v súlade s produktom aj výrazne technologickejší / scifi dojem.

HomePod mini

Kompaktnejšie vydanie domácej stanice od Apple prezentuje podobne našlapané video ako to určené pre iPhone 12. V prípade HomePodu ide o zhruba polminútovú jazdu detailnými zábermi na zariadenie sprevádzané výraznou hudbou.

zdroj: YouTube/Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.