Pozrite si videá k novým iPhonom či HomePodu

Apple v utorok predstavil novú generáciu svojho smartfónu či menší HomePod. Novinky propagujú aj tieto spoty.

iPhone 12 a iPhone 12 mini

Video v podobnej estetike ako to minuloročné prináša dynamický spot plný detailov na nové zariadenia a pozorné oko si všimne aj niekoľko odkazov na staršie video.

iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max

Profi variant ide na to trochu inak a zakladá si na dávkovanom podávaní informácií, tak aby stihla každá vec naplno vyniknúť. Video evokuje v súlade s produktom aj výrazne technologickejší / scifi dojem.

HomePod mini

Kompaktnejšie vydanie domácej stanice od Apple prezentuje podobne našlapané video ako to určené pre iPhone 12. V prípade HomePodu ide o zhruba polminútovú jazdu detailnými zábermi na zariadenie sprevádzané výraznou hudbou.

zdroj: YouTube/Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.