Aké nové príslušenstvo iPhonu 12 predstavil Apple na októbrovom evente?

Pri predstavovaní iPhonu 12, iPhonu 12 mini a iPhonu 12 Pro na októbrovom evente nám Apple predstavil aj novú kolekciu obalov a príslušenstva. Hlavným pojítkom medzi týmto príslušenstvom je podpora novo predstaveného MagSafe pre iPhone 12. 

S MagSafe sa nová kolekcia obalov magneticky prilepí na iPhone 12, mini a Pro a tak odpadá nutnosť obal osádzať. Nabíjacie príslušenstvo má tuto funkciu tiež. To znamená ultra jednoduché a  ultra rýchle, bezdrátové nabíjanie až do 15 W. Ako keď vkladáme AirPod do puzdra. 

Záujemcovia o toto príslušenstvo by malé ale vedieť, že vyššie spomenuté príslušenstvo ešte nie je v predaji a na jeho príchod sa môžeme tešiť pravdepodobne až pri spustení predobjednávok na iPhone 12. Predobjednávky na iPhone 12 a iPhone 12 Pro štartujú 16. októbra a pre iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max až 6. novembra.

Pre príklad nového príslušenstva použijeme jeden z nových obalov. Silikónový obal s MagSafe pre iPhone 12 a iPhone 12 Pro bude dostupný vo farbách Plum, Deep Navy, Kumquat, Cyprus Green, Pink Citrus, White, Black, and (PRODUCT)Red. Jeho cena by sa mala pohybovať okolo 49€. 

Najnovším prírastkom v oblasti príslušenstva pre iPhone je kožená peňaženka s MagSafe. K dispozícii bude vo farbe Baltic Blue, California Poppy, Saddle Brown a v čiernej. Do tejto peňaženky si budete môcť schovať doklady alebo kreditné karty, pričom budú schované na zadnej strane vášho iPhonu. 


Základná nabíjačka MagSafe by mala stáť 39€. Apple oznámil že jeho väčšia verzia AirPower…ehm…MagSafe Duo (možnosť nabíjania iPhonu a Apple Watch) bude síce dostupná, no nie hneď.

 

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.