Pozrite si nové Shot on iPhone od kameramana filmu Revenant

V známej sérii videí, ktoré prezentujú schopnosti kamery iPhonu pribudlo nový diel. Tentokrát od Emmanuela Lubezkiho, kameramana, ktorý má pracoval s režisérmi ako Tim Burton, či Coenovci.

Lubezki, s prezývkou Chivo, stojí okrem iného aj za vizuálnou stránkou filmu Revenant s Leonardom DiCapriom v hlavnej úlohe. Známy kameraman teraz spojil sily s Apple a pri príležitosti predstavenia novej generácie smartfónu, nakrútil pre značku nové Shot on iPhone.

Trojnásobný držiteľ cien Filmovej akadémie použil pri jeho tvorbe iPhone 12 Pro – prvý smartfón, ktorý zaznamenáva a prehráva video v Dolby Vision HDR. Toto je výsledok:

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.