Nový MacBook Pro s Magic Keyboard možno už čoskoro

Apple v novej dokumentácii pre Eurasian Economic Commission spomína aj ďalší model MacBooku. Mohlo by ísť o 13 palcový model, ktorý by disponoval novou Magic Keyboard – podobne ako 16 palcový MacBook Pro, ktorý prišiel koncom minulého roku.

V dokumentoch sa nachádza medzi identifikačnými číslami pre jednotlivé produkty aj jedno nové. Práve to by malo byť spojené s aktualizovaným 13 palcovým MacBook Pro. Model A2289 má k sebe priradený popis prenosný osobný počítač s macOS 10.15.

Podľa analytikov bol 16 palcový MacBook Pro prvým z ponuky Apple notebookov, ktoré postupne získajú aktualizáciu klávesnice. Tá by mala vyriešiť problémy s nie príliš spoľahlivou predošlou verziou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.