Betaverzia Cataliny spomína Pro Mode pre Mac

cover macblog 33 - Betaverzia Cataliny spomína Pro Mode pre Mac

Možnosť aktivovať režim, ktorý zvýši výkon zariadenia, sa spomína v macOS Catalina 10.15.3. Verzia systému je aktuálne vo fáze testovania.

Beta, ktorá vyšla ešte v decembri minulého roku obsahuje kód, ktorý podľa 9to5Mac odkazuje na možnosť tzv. Pro módu. Tento režim by mal posunúť limity ventilácie a úspory energie, ktoré svojim spôsobom brzdia plný výkon hardvéru.

V kóde sa doslova hovorí o “rýchlejšom chode apiek, ale s možnou nižšou životnosťou batérie či zvýšeným hlukom vetrania”. Podobne ako pri režime Do Not Disturb aj Pro Mode by mal predstavovať dočasne aktivovaný prvok. To znamená, že nasledujúci deň po spustení sa Mac vráti sám do bežného chodu.

body 7 - Betaverzia Cataliny spomína Pro Mode pre Mac

Pro Mode by sa podľa dostupných informácií mal objaviť v 16 palcovom modeli MacBook Pro ako aj v novom desktope Mac Pro. Viac o tejto funkcii bude určite známe po vydaní macOS 10.15.3.

komentáre
  1. Proboha. Apple vymýšlí opět ptákoviny. “Pro” to má být od prvního vybalení z krabice a ne až na vyžádání. Jako Mac user určitě netoužím po tom, zapínat si různé “módy”. Od toho tady máme od nepaměti Windows.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…