Nový iPhone: rovnako veľký výrez a LiDAR iba pre 6,7″ model?

Tweety leakera EverythingApplePro rozpútali vcelku živú diskusiu o tom, ako bude nakoniec iPhone 12 vyzerať.

Očakávaná generácia zariadenia, ktorú Apple plánuje predstaviť na jeseň v štyroch variantoch, je v poslednom čase v centre pozornosti.

Karty teraz zamiešal EverythingApplePro, ktorý na svojom Twitteri priniesol CAD vizualizácie, na ktorých vidno iPhone 12. Celkom iný, ako ten, ktorý v minulosti opisovalo viacero leakerov. Tí hovorili napríklad o zmenšení predného výrezu či štyroch objektívoch fotoaparátu.

Vymodelovaný smarfón však disponuje trojicou objektívov a rovnako veľkým výrezom v prednej časti zariadenia ako súčasný iPhone 11 Pro.

Doteraz sa hovorilo o tom, že LiDAR 3D skener bude prítomný v celom lineupe nových iPhonov. EverythingApplePro však verí, že LiDAR sa objaví iba vo väčšom iPhone 11 Pro Max. Treba dodať, že LiDAR nebol prítomný ani na 3D odtlačkoch a renderoch, ktoré unikli pred pár dňami.

Treba však dodať, že tieto vizualizácie a fyzické makety sú často dielom výrobcov obalov. Rovnako veľký výrez či nezmenený setup fotoaparátu sú možno dôsledkom toho, že pre výrobu obalu nie je potrebné presne replikovať tieto oblasti zariadenia podľa reálnej predlohy.

Viacero renderov prezentuje nový iPhone s menším výrezom

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.