Novinky z Apple TV+: Scorsese na palube a detektívka od Roberta Downeyho Jr.

Kalifornskému jablku sa aktuálne podarilo nadviazať dve zaujímavé spolupráce.

Odložený prípad z Kanady

Prvou je projekt, ktorý pre streamovaciu platformu Apple pripraví Robert Downey Jr. Pôjde o detektívnu drámu v jeho produkcii. Tešiť sa môžete na inšpiráciu skutočnou predlohou, ktoru je článok z magazínu Life. V ňom sa spomína desaťročia starý prípad, ktorý znovu otvára kanadský detektív, aby záhadu rozlúskol. Prípad sa však postupne vymyká kontrole a zamotáva, takže o zaujímavý a napínavý dej počas celého seriálu zrejme nebude núdza.

Detektívny žáner je Downeymu celkom blízky a cíti sa v ňom dobre – stačí spomenúť súčasný seriál Perry Mason, ktorý herec a producent pripravil pre HBO a ktorý bol prijatý veľmi kladne. Ostáva iba dúfať, že aj v prípade Apple TV+ sa úroveň kvality podarí dodržať.

Marty nastupuje

Režisér, pod ktorého taktovkou vzniklo množstvo dnes už kultových snímok ako Taxikár, Gangy New Yorku či Mafiáni, sa najnovšie “upísal” Apple. A to hneď na niekoľko rokov.

Štartom pre úspešnú spoluprácu je projekt Killers of the Flower Moon, ktorý Apple TV+ chystá spolu s režisérom a v ktorej uvidíme Lea DiCapria či Roberta De Nira. Film je adaptáciou knihy s rovnakým názvom a prinesie príbeh záhadných vrážd Indiánov z kmeňa Osage, ktorý patrili k najbohatším ľuďom svojej doby – vďaka ložiskám ropy, na ktorých stáli ich obydlia.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?