Apple Watch a iPad uvidíme v septembri, iPhone o mesiac neskôr

Takúto prognózu najnovšie priniesol leaker Jon Prosser, ktorý nedávno presne predpovedal odhalenie nového iMacu.

Neskorší dátum iPhone eventu potvrdil aj samotný Apple. Značka uviedla, že tohtoročné modely jej smartfónu dorazia o čosi neskôr oproti tradičnému septembrovému termínu. To viedlo pochopiteľne k hypotézam o možnom dátume podujatia, na ktorom Apple odhalí iPhone 12.

K slovu prišiel aj Jon Prosser, ktorý celkom presne dilemu zodpovedal. Podľa leakera sa prezentácia uskutoční v týždni od 12. októbra. Ak by bola jeho predpoveď správna, event by mohol prebehnúť v utorok 13. 10.

Prosser neostal iba pri iPhone. Plány Apple poodhalil aj pokiaľ ide o Apple Watch či iPad. Tie máme vraj očakávať začiatkom septembra – formou tlačovej správy. Bolo by to ale trochu netradičné načasovanie. Apple totiž nezvykne odhaľovať Apple Watch pred novým iPhonom. V minulosti boli oba produkty súčasťou jedného eventu.

zdroj: Jon Prosser

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.