Nové hry na Apple Arcade

Čo nové pribudlo v hernej službe od Apple?

Little Orpheus

Side-scrolling adventúra ponúka sci-fi príbeh sovietskeho kozmonauta, ktorý sa v 70. rokoch vydá na tajnú misiu opačným smerom – do stredu Zeme. Podľa tvorcov má ísť o hru, ktorá zabaví príležitostných hráčov aj skúsených adventuristov.

Hra sa okrem zaujímavého príbehu vyznačuje aj pôsobivou vizuálnou stránkou či kvalitným hudobným sprievodom.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm (Golden Edition)

RPGčko, ktoré teraz navyše prichádza s rozšírenou edíciou, ponúka epický príbeh plný zaujímavých questov. Okrem úloh na vás čaká aj množstvo nového obsahu, predmetov a ďalších vylepšení. Skrátka všetko, čo by ste čakali od kvalitnej expanzie.

Hra sľubuje viac ako 20 hodín zábavy, veľkolepé súboje s bossmi a dostatok bočných úloh, ktoré prinesú zaujímavé odmeny. To všetko v pôsobivej grafike a 60fps.

 

SpongeBob: Patty Pursuit

Kto by nepoznal známu špongiu v šortkách. Tentokrát sa SpongeBob predstaví v side-scrolling dobrodružstve, kde bude musieť zachrániť svojich priateľov a poraziť hlavného záporáka Sheldona J. Planktona.

Towers of Everland

Vydajte sa do podzemného labyrintu, ktorý čaká na preskúmanie. Akčná hra s prvkami RPG vás vezme na dobrodružnú cestu svetom Everlandu. Porazíte hordy nepriateľov, ktoré na vás čakajú?

zdroj: Apple Arcade

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.